Každé dieťa si zaslúži detstvo bez násilia!

Každé dieťa si zaslúži detstvo bez násilia!

Deti, ktoré boli obeťou násilia, často nedokážu svoje traumatické zážitky komunikovať inak ako prostredníctvom hry a terapií. Centrum Slniečko, n.o. pomáha týraným a sexuálne zneužívaným deťom viac ako 20 rokov. Vďaka vašej podpore môžeme zraneným deťom pomáhať znovu začať veriť si a veriť, že môžu ešte zažiť detstvo bez násilia.

Vaša pravidelná mesačná, hoc aj malá 5 €, 10 €,…, podpora, nám pomáha aktivity a činnosti plánovať. Pomáha nám byť stabilnými a namiesto neustáleho napätia, ako to bude s financiami pre pokračovanie, otvára priestor pre nastavovanie a realizovanie dlhodobých projektov pre deti v našej starostlivosti. Už vašich 15 € dokáže zabezpečiť pravidelnú hodinu odbornej terapie pre týrané/zneužívané dieťa a 25€ je hodina canisterapie pre skupinu detí v Centre pre deti a rodiny.

Staňte sa našim pravidelným podporovateľom.

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
€/m
Vaša pravidelná podpora nám umožňuje plánovať našu prácu dlhodobo a efektívne.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Vďaka vám robíme svet detí krajším!